ANMIT s.c. - dlaczego właśnie nam warto zaufać ?

Anmit logo 4

Początki naszej działalności sięgają 1989 roku. Od tego czasu wykonaliśmy ponad 800 instalacji systemów niskoprądowych.

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim i zgranym zespołem wykwalifikowanych specjalistów. Posiadamy szereg uprawnień, referencji i doświadczenie w zakresie instalacji systemów ochrony opartych o najnowocześniejsze rozwiązania sieci IP.

Wspieramy klientów na każdym etapie inwestycji: od stworzenia koncepcji, poprzez przygotowanie projektu, wykonawstwo, wsparcie Zamawiających w formie doradczej lub nadzoru inwestorskiego. Nasza długookresowa współpraca z klientami oparta jest świadczony przez nas autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zgodny z obowiązującymi przepisami i normami PN-EN.

 

Dwie dekady temu, jako jedni z pierwszych w Polsce,
rozwijaliśmy profesjonalne systemy ochrony bazujące na megapixelowych kamerach
IP.
Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz duża grupa stałych klientów gwarantują stabilność naszej działalności.
Natomiast zasoby techniczne i organizacyjne pozwalają na realizację zarówno małych, średnich jak i największych projektów.

Wykonaliśmy już ponad 800 instalacji dla klientów, którymi są instytucje, urzędy,
uczelnie, szkoły, szpitale i przychodnie medyczne, jednostki wojskowe, obiekty
stoczniowe i portowe, przedsiębiorstwa przemysłowe i produkcyjne, a także średnie i
małe firmy.

 

Nasze uprawnienia to: Koncesja MSWiA, pracownicy posiadają licencje zabezpieczenia technicznego I i II stopnia, projektanci do projektowania systemów niskoprądowych, teletechnicznych i elektrycznych.

W naszym zespole mamy osoby z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi oraz pełnienia nadzoru w zakresie systemów niskoprądowych jak i elektrycznych, uprawniania do pracy w polu elektromagnetycznym, uprawnienia do pracy na wysokości i wiele innych.