ANMIT - systemy ochrony i instalacje

Anmit logo 1

Działamy nieprzerwanie od 1989 roku. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy wdrażać profesjonalne systemy bazujące na kamerach IP.

W 2000 roku stworzyliśmy dział firmy wyspecjalizowany w zakresie projektowania i instalacji systemów ochrony – w szczególności systemów monitoringu kamerami IP oraz instalacji niskoprądowych.

Posiadając specjalistów z szerokim zakresem uprawnień oraz Koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji realizujemy wszystkie inwestycje w pełnym zakresie lub niezależnie na każdym z etapów, poczynając od rozpoznania i zdefiniowania potrzeb, poprzez projektowanie, wykonanie instalacji aż do przeprowadzenia ich odbioru i późniejszej obsługi serwisowej.

O naszej pozycji na rynku może świadczyć wykonanie ponad 800 instalacji cyfrowych systemów monitoringu.

Nasza firma jako pierwsza w regionie północno-zachodniej Polski i jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła wdrażać profesjonalne systemy bazujące na kamerach IP.
U naszych klientów instalujemy zarówno duże systemy składające się z kilkudziesięciu i kilkuset kamer wykorzystujących technologie tradycyjnych sieci IP jaki i bezprzewodowe, światłowodowe oraz transmisji internetowej jak i mniejsze systemy kilkukamerowe.
Wielokrotnie z sukcesem wdrażaliśmy nietypowe rozwiązania, których nie potrafiły się podjąć inne firmy.

Oferowane przez nas urządzenia, całe instalacje i dokumentacje projektowe są tworzone przez specjalistów w danych branżach, posiadających odpowiednie uprawnienia, wiedzę i doświadczenie.
Wszyscy nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia poszerzające wiedzę o nowoczesne rozwiązania pojawiające się na rynku.

Ponadto wiedza teoretyczna posiadana przez wszystkich naszych pracowników jest weryfikowana w praktyce.
Projektanci, instalatorzy, handlowcy i osoby odpowiedzialne za realizację zleceń uczestniczą, w zakresie swoich kompetencji, na każdym etapie zarówno tych mniejszych jak i większych inwestycji.
Jest to jedyna metoda, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i najlepszą funkcjonalność oferowanych przez nas produktów i usług a jednocześnie pozostać na pozycji lidera na rynku.

Forma i sposób działalności naszej firmy zapewnia, pełną odpowiedzialność za powierzone inwestycje, zarówno w trakcie gwarancji, jak i po jej upływie.
Zapewniamy naszym klientom wiele różnych sposobów współpracy w zakresie serwisu i umów serwisowych spełniających Polskie i Europejskie Normy PN-EN 50132-7.

Jest to szczególnie ważne przy takich inwestycjach jakimi są systemy ochrony przed zagrożeniami czyhającymi na Państwa nieruchomości, rzeczy a w szczególności ludzi.