W ramach sieci strukturalnych oferujemy Państwu kompleksową realizację, instalację na potrzeby systemów teleinformatycznych, od projektu do właściwej realizacji.


Obejmuje ona: poziome i pionowe okablowanie strukturalne, urządzenia aktywne, połączenia światłowodowe i wieloparowe, integrację z systemami telekomunikacyjnymi, centralny system zasilania dużej mocy UPS oraz budowę niezbędnej infrastruktury.

Wykorzystujemy systemy okablowania strukturalnego wyłącznie najlepszych światowych producentów.
W swoich projektach stosujemy urządzenia aktywne najlepszych światowych producentów sprzętu sieciowego, które gwarantują niezawodność i wysoką jakość pracy. Dodatkowo Budujemy i projektujemy duże i małe „serwerownie” wraz z kompleksowym wyposażeniem we wszystkie niezbędne instalacje potrzebne do bezpiecznej i bezawaryjnej pracy systemów komputerowych.

Wykonywane przez nas systemy okablowania strukturalnego spełnią Państwa oczekiwania w odniesieniu do coraz wyższych wymagań jakie niosą ze sobą:

  • - gigabitowa przepustowość,- sieci o skomplikowanej strukturze,- skomplikowane oprogramowanie,- coraz szybsze komputery,- telefonia cyfrowa,- obsługa standardów multimedialnych, video konferencje.

  • W zależności od potrzeb klienta realizujemy: - projektowanie nowych sieci,-stały serwis i nadzór techniczny,-doradztwo – ocena stanu technicznego istniejących już sieci oraz modernizacje i dostosowania ich do nowych potrzeb firmy.-wykonanie sieci w pełnym zakresie – łącznie z dostarczeniem elementów aktywnych sieci komputerowej

  • Copyright © 2009