——————————————————————————————————————————————–

——————————————————————————————————————————————–

Istniejąc od 1989 roku na rynku zachodniopomorskim, oferujemy naszym Klientom nie tylko sprzęt, ale całe rozwiązania?

Nasze biuro projektowe wraz z wykwalifikowanymi i licencjonowanymi projektantami wykonuje profesjonalne projekty i prowadzi doradztwo w zakresie systemów zabezpieczeń oraz IT. Posiadamy wszelkie uprawnienia budowlane, elektryczne, telekomunikacyjne i teleinformatyczne. Ponadto dostarczamy urządzenia i wykonujemy instalacje:

  • CCTV IP – cyfrowych systemów telewizji przemysłowej z użyciem cyfrowych kamer IP

  • KD i RCP – Kontroli Dostępu i Rejestracji czasu pracy w technologii IP

  • Systemy nagłośnieniowe i wszelkie instalacje multimedialne

  • Sieci strukturalne i teleinformatyczne

  • SAP Systemy przeciw pożarowe i DSO Dźwiękowe Systemy Ostrzegania

  • Systemy alarmowe SWiN

  • Domofony i wideodomofony

  • Automatyki budynku i automatyki przemysłowej

  • Sprzęt biurowy, profesjonalne kopiarki i drukarki

  • Sprzęt informatyczny i sieciowy

Jesteśmy firmą projektującą i wdrażającą kompleksowo rozwiązania monitoringu cyfrowymi kamerami IP oraz zaawansowanych systemów Kontroli Dostępu. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską zajmującą się sprzętem technicznym i oprogramowaniem koniecznym do sprawnego funkcjonowania systemów monitoringu sieciowego. Oprócz odpowiednich certyfikatów i licencji najwyższy poziom i profesjonalizm naszych usług potwierdza członkostwo w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem ?POLALARM?.

Firma ANMIT jest lokalnym dystrybutorem największych producentów kamer IP, używanych w większości projektów na terenie naszego województwa oraz całego kraju. Nasze zapasy magazynowe oraz potencjał techniczny pozwalają na realizację wielu projektów w tym samym czasie, co jest szczególnie istotne ze względów bezpieczeństwa obiektów naszych klientów.

Po zainstalowaniu systemów, proponujemy szeroki zakres usług związanych z obsługą techniczną. Warunki gwarancyjne i serwisowe dają Państwu komfort spokoju podczas współpracy z nami, co pozwala utwierdzić w przekonaniu, że powierzyli Państwo swoje bezpieczeństwo i majątek we właściwe ręce.

W ciągu ostatnich 3 lat wykonaliśmy ponad 100 systemów monitoringu cyfrowymi kamerami IP. Wiele z nich współpracuje z dostarczonymi przez nas systemami kontroli dostępu, alarmami i inną automatyką przemysłową. Instalacje wykonujemy zarówno w technologiach przewodowych jak i bezprzewodowych. Nasze systemy zostały zainstalowane w monitoringach: miast, fabrykach, firmach, stoczniach, portach, wojsku oraz w kilkudziesięciu szkołach woj. zachodniopomorskiego. Dużą grupę naszych klientów stanowią również uczelnie wyższe w tym Akademia Morska, Uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny.

——————————————————————————————————————————————–

Copyright © 2009