Misją naszej firmy, od ponad 22 lat jej działalności, jest utrzymanie pozycji lidera w branży poprzez dostarczanie najnowocześniejszych i sprawdzonych rozwiązań wraz z ich późniejszą obsługą i wsparciem technicznym.

O naszej pozycji na rynku może świadczyć wykonanie ponad 100 instalacji cyfrowych systemów monitoringu. Nasza firma jako pierwsza w regionie północno-zachodniej Polski i jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła wdrażać profesjonalne systemy bazujące na kamerach IP. U naszych klientów instalujemy zarówno duże systemy składające się z kilkudziesięciu i kilkuset kamer wykorzystujących technologie tradycyjnych sieci IP jaki i bezprzewodowe, światłowodowe oraz transmisji internetowej jak i mniejsze systemy kilkukamerowe.  Wielokrotnie z sukcesem wdrażaliśmy nietypowe rozwiązania, których nie potrafiły się podjąć inne firmy. > <- może to jakoś wyróżnić w ramce albo zrobić jakąś ramke w jpg i wrzócić między tekst, tak a?la wstawka w czasopismach.

Oferowane przez nas urządzenia, całe instalacje i dokumentacje projektowe są tworzone przez specjalistów w danych branżach, posiadających odpowiednie uprawnienia, wiedzę i doświadczenie. Wszyscy nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia poszerzające wiedzę o nowoczesne rozwiązania pojawiające się na rynku. Ponadto wiedza teoretyczna posiadana przez wszystkich naszych pracowników jest weryfikowana w praktyce. Projektanci, instalatorzy, handlowcy i osoby odpowiedzialne za realizację zleceń uczestniczą, w zakresie swoich kompetencji, na każdym etapie zarówno tych mniejszych jak i większych inwestycji. Jest to jedyna metoda, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i najlepszą funkcjonalność oferowanych przez nas produktów i usług a jednocześnie pozostać na pozycji lidera na rynku.

Forma i sposób działalności naszej firmy zapewnia, pełną odpowiedzialność za powierzone inwestycje, zarówno w trakcie gwarancji, jak i po jej upływie. Zapewniamy naszym klientom wiele różnych sposobów współpracy w zakresie serwisu i umów serwisowych spełniających Polskie i Europejskie Normy PN-EN 50132-7. Jest to szczególnie ważne przy takich inwestycjach jakimi są systemy ochrony przed zagrożeniami czyhającymi na Państwa nieruchomości, rzeczy a w szczególności ludzi.

Więcej na temat posiadanych przez nas uprawnień można przeczytać <tutaj>
Więcej na temat referencji od naszych klientów można przeczytać <tutaj>

Copyright © 2009